Snowpeak PP30 – kartusz ciśnieniowy do pistoletu pneumatycznego | wytrzymałość, bezpieczeństwo, precyzja
Kartusz ciśnieniowy Snowpeak PP30 to niezawodne źródło zasilania przeznaczone do pistoletu pneumatycznego Snowpeak PP30. Został zaprojektowany z myślą o strzelectwie sportowym, zapewniając wysoką trwałość, bezpieczeństwo oraz stabilne parametry pracy.
Wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium, kartusz cechuje się odpornością na wysokie ciśnienie robocze do 250 bar. Precyzyjne dopasowanie do modelu PP30 gwarantuje szczelność układu, powtarzalność strzałów oraz niezawodność w każdych warunkach użytkowania.
Każdy kartusz posiada określoną datę przydatności wynoszącą 10 lat od daty napełnienia, wygrawerowaną bezpośrednio na jego powierzchni, co zwiększa bezpieczeństwo eksploatacji.
Dane techniczne:
-
Model: Snowpeak PP30
-
Typ: kartusz ciśnieniowy do pistoletu PCP
-
Ciśnienie robocze: 250 bar
-
Maksymalne ciśnienie napełniania: 250 bar
-
Materiał: aluminium lotnicze wysokiej jakości
-
Pojemność: ok. 30–40 cm³
-
Waga: 260 g
-
Długość: 193 mm
-
Średnica: ok. 30 mm
-
Gwint / mocowanie: dedykowane Snowpeak PP30
-
Zastosowanie: pistolet pneumatyczny Snowpeak PP30
-
Okres ważności: 10 lat od daty produkcji (grawer na kartuszu)
-
Bezpieczeństwo: zgodność z normami dla zbiorników ciśnieniowych PCP















