English
 • Przechowalnia 0
 • Snowpeak PP20
  Szybki podgląd
  2 240,00 zł
  FX Impact M3 Compact Black
  Szybki podgląd
  9 100,00 zł
  FX Impact M3 Bronze
  Szybki podgląd
  9 400,00 zł
  FX Maverick Sniper
  Szybki podgląd
  7 200,00 zł
  FX Impact M3 Black
  Szybki podgląd
  9 400,00 zł
  Wiatrówka Weihrauch HW30 S Synthetic
  Szybki podgląd
  1 200,00 zł
  Daystate Delta Wolf HP Bronze
  Szybki podgląd
  15 900,00 zł
  Daystate Alpha Wolf HP
  Szybki podgląd
  16 000,00 zł
  Weihrauch HW40 PCA
  Szybki podgląd
  880,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17, Blow Back, 4,5 mm diabolo i BB 5.8366
  Szybki podgląd
  760,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17 Blow Back 4,5 mm diabolo BB 5.8365
  Szybki podgląd
  720,00 zł

  Wiatrówka Norica Marvick 2.0 LUXE

  1 170,00 zł
  Wysyłka:48 godzin
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  kaliber

  Ilość:sztuka

  wiatrówka - karabinek Norica Marvic 2.0 Luxe 

  Norica Marvic 2.0 Luxe (111.20.120) można określić kilkoma słowami: solidny, dokładny i potężny. To właśnie ten karabin zasługuje na miano jednego z najlepszych w ofercie marki Norica. Jakość wykonania i materiały z najwyższej półki w połączeniu z najnowszą technologią zadowolą każdego strzelca. Ten model to prawdziwy unikat i powód do dumy tym bardziej, że jest to ulepszona wersja modelu Marvic 2.0, który już i tak jest fantastyczny. Zastosowane tutaj rozwiązania sprawiają ogromną przyjemność podczas strzelania zarówno tego rekreacyjnego jak i wyczynowego. Karabinek ten posiada łoże z drewna bukowego, które zostało zakonserwowane i bardzo precyzyjnie obrobione. Jest to umyślny zabieg aby wyróżnić się na tle innych przeciętnych wiatrówek. Sam kontakt z tym drewnianym łożem potwierdza najwyższą klasę tego modelu. Chwyt pistoletowy jest anatomicznie ukształtowany i posiada eleganckie zdobienie, które jednocześnie ma cechy antypoślizgowe. Tą samą funkcję pełni zdobienie na przedniej części łoża. Baka policzkowa jest regulowana w celu zagwarantowania odpowiedniej wygody przy namierzaniu celu. Kolba, która zakończona jest gumowaną stopką dodatkowo poprawia podparcie wiatrówki i utrzymanie odpowiedniej postawy podczas strzelania, dodatkowo absorbuje sporo odrzutu.

  Za celność strzału w tej wiatrówce odpowiada gwintowana lufa o długości 484 mm. Lufa jest wykonana z solidnej stali, którą anodyzowano na czarno. Na końcu tej lufy znajduje się imitacja tłumika, która dzięki anatomicznym kształtom i zagłębieniom na palce ułatwia przełamanie lufy. Na tym samym uchwycie zamontowano na stałe światłowodową muszkę, która jest otoczona stalowym kapturem aby przypadkowo jej nie złamać. Jest to niespotykane w wiatrówkach konkurencji w podobnym przedziale cenowym. Do celowania służy również regulowana szczerbinka światłowodowa Tru-glo. Tą wiatrówką strzela się na duże dystanse i polecana jest luneta, którą trzeba dokupić osobno. Aby zwiększyć celność i powtarzalność strzału zamontowano regulowany spust NATS przez co cały proces wystrzału jest bardzo płynny. Na stalowym zamku umieszczono szynę montażową w standardzie 11 mm dlatego można tam zamontować dowolnie wybraną przez siebie lunetę celowniczą.

  Witarówka Marvic 2.0 Luxe miota śrutami ołowianymi kalibru 4,5 mm typu diabolo z prędkością do 250 m/s tym samym pocisk posiada energię ok. 16 J i dzięki temu można strzelać z niej na duże odległości. Mimo sporej mocy wiatrówka nie wymaga pozwoleń ani rejestracji. Pojedynczy pocisk wylatuje z taką prędkością dzięki trwałej sprężynie z niemieckiej stali sprężynowej, którą naciąga się poprzez klasyczne przełamanie lufy. Cały mechanizm przełamania lufy i naciągnięcia sprężyny został zaprojektowany w ten sposób aby znacznie zmniejszyć siłę, której trzeba użyć aby poprawnie przeładować karabin.

  Zatosowane technologie:
  German Steel Mainspring - Wysokiej jakości sprężyna ze stali niemieckiej jest montowana na naszych wiatrówkach sprężynowych, zapewniając najwyższą wydajność i długotrwałą wytrzymałość. Ta stal używana jest w znanych wiatrówkach, które są z najwyższej półki i cieszą się najlepszymi opiniami wśród zaawansowanych użytkowników jak i zawodowców.

  Solid Steel Breech - W Norica tworzymy nasze produkty, aby przetrwały i zadowolały naszych cennych klientów jak najdłużej. Dlatego w ich konstrukcji używamy najlepszej dostępnej stali do produkcji zamków naszych wiatrówek.

  Automatic Safety - Karabinek pneumatyczny Norica jest wyposażony w automatyczny system bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy wiatrówka zostanie załadowana, włączany jest bezpiecznik. Zwolnij go, popychając zaczep lub dźwignię wygodnie umieszczoną przed spustem.

  Fiber Optics Open Sights - Jasne przewody światłowodowe w przyrządach celowniczych gwarantują szybkie namierzenia celu w każdych warunkach oświetleniowych. Przednie celowniki (muszki) są często uderzane i łamane, dlatego używamy stali do produkcji przednich ich osłon, zapewniając lepszą ochronę niż plastikowe.

  Norica Adjustable Trigger System - to system, który umożliwia regulację długości pierwszej i drugiej fazy, a także siłę nacisku na język spustowy. Takie rozwiązanie pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb strzelca eliminując tym samym szarpnięcia przy strzale. Uzyskaj pełną kontrolę nad swoim strzałem!

  Cechy produktu:

  • Łoże z drewna bukowego
  • Wentylowana gumowa stopka
  • Karbowanie w uchwycie pistoletowym i przednim
  • Automatyczny bezpiecznik
  • Regulowany spust
  • Muszka zabezpieczona stalowym kapturem
  • Regulowana baka
  • 11 mm. szyna montażowa

  Wiatrówka jest dostosowana do norm prawnych w Polsce i jej energia to mniej niż 17 J

  ZEZWOLENIE nie jest wymagane
  GRUPA UŻYTKOWNIKÓW dorośli / zaawansowani
  GWARANCJA (M-CY) 12
  KALIBER (MM) 4,5
  PRĘDKOŚĆ (M/S) 250
  ENERGIA POCISKU (J) 16
  RODZAJ ŚRUTU diabolo
  RODZAJ LUFY gwintowana
  DŁUGOŚĆ LUFY (MM) 484
  DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA (MM) 1180
  RODZAJ ZASILANIA sprężyna z niemieckiej stali
  RODZAJ NACIĄGU SPRĘŻYNY klasyczny / łamana lufa
  PRZYRZĄDY CELOWNICZE muszka i szczerbinka regulowana tru-glo
  SZYNA MONTAŻOWA (MM) 11
  SZYNA AKCESORYJNA (MM) nie
  MATERIAŁ WYKONANIA ŁOŻA drewno bukowe
  KOLOR WYKOŃCZENIA brązowy
  BEZPIECZNIK automatyczny
  SYSTEM SPUSTOWY regulowany NATS
  CELNOŚĆ profesjonalna
  ZASIĘG CELNEGO STRZAŁU (M) 35
  TRYB STRZELANIA jednostrzałowy
  ODRZUT średni
  RODZAJ KOLBY z baką regulowaną
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.052s