Kategorie
Polecamy
Shipping
We sell and dispatch to the European Union countries such as:
Austria, Germany, Czech Republic, Slovakia, Hungary
Payments are made through Credit Card
If you have questions, please contact
www@superwiatrowki.pl
mastercardvisa
Informacje

Wiatrówka pistolet DESERT EAGLE Compact

185,00 zł

Wysyłka:48 godzin
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

Wiatrówka pistolet Desert Eagle Compact to wierna replika skróconej dziewięciomilimetrowej wersji słynnego pistoletu, zasilana 12-gramową kapsułą CO2, którą szybko i sprawnie instaluje się w rękojeści. Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości materiałów, trwały metalowy korpus pokryto polimerem o dużej odporności na pęknięcia.

Pistolet Desert Eagle strzela kulkami stalowymi BB kalibru 4,46 mm. Dzięki zastosowaniu nieruchomego zamka cała energia gazu uwolnionego przy strzale zostaje wykorzystana do wypchnięcia kulki z lufy, co gwarantuje jej dużą prędkość początkową i wysoką energię, dzięki czemu śrut może z powodzeniem przebijać powierzchnie miękkie, takie jak butelki, puszki, owoce itp. Zapas gazu w jednej kapsule wystarcza do oddania około 80 strzałów na odległość kilkunastu metrów, uzyskując przy tym dobre skupienie trafień.

Wiatrówka ta posiada dwie szyny montażowe 22 mm, pierwsza znajduje się pod lufą, można na niej zainstalować na przykład latarkę taktyczną, by spróbować swych sił w strzelaniu w warunkach wieczorno-nocnych, albo celownik laserowy, umożliwiający błyskawiczne oddawanie celnych strzałów bez konieczności zgrywania muszki i szczerbinki. Druga szyna może być opcjonalnie zamontowana na górnej części zamka broni i posłużyć do instalacji celownika kolimatorowego, który pozwala strzelać bez użycia mechanicznych przyrządów celowniczych i nadaje wiatrówce jeszcze bardziej nowoczesnego wyglądu.

Desert Eagle Compact wyposażono w bardzo pojemny magazynek, mieszczący maksymalnie 15 kulek, dzięki czemu użytkownik poświęca mniej czasu na ładowanie wiatrówki i może spokojnie oddawać się radości ze strzelania. Magazynek umiejscowiono wzdłuż przewodu lufy. W celu jego naładowania wystarczy odciągnąć i zabezpieczyć sprężynkę magazynka, przez większy otwór wsypać kulki i zwolnić sprężynę. Przebiega to bardzo szybko i sprawnie, bez rozsypywania śrutu po ziemi.

Spust wiatrówki działa na zasadzie Double Action Only. Strzelanie odbywa się wyłącznie za pomocą samo napinacza (jeden strzał za drugim, bez żadnych innych czynności). Takie rozwiązanie znacząco zmniejsza ryzyko oddania niekontrolowanego strzału z załadowanej broni.

Desert Eagle Compact wykonano na licencji firmy Magnum Research, dzięki czemu na wiatrówce znalazły się oryginalne oznaczenia producenta, co nadaje jej dodatkowej wartości kolekcjonerskiej w oczach każdego miłośnika wiatrówkowych replik broni palnej.

Dane techniczne:
- kaliber: 4,5 mm
- typ śrutu: kulka BB (4,46 mm)
- pojemność magazynka: 15 szt.
- około 70 strzałów z jednej kapsuły 12 gramowej CO2
- prędkość początkowa: 135 m/s
- energia pocisku: poniżej 17 Jouli
- długość: 208 mm
- waga: 405g

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Tłumacz Google
Promocje
Pistolet Weihrauch HW 44
2 850,00 zł 2 750,00 zł
Bestsellery
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.