Kategorie
Polecamy
Shipping
We sell and dispatch to the European Union countries such as:
Austria, Germany, Czech Republic, Slovakia, Hungary
Payments are made through Credit Card
If you have questions, please contact
www@superwiatrowki.pl
mastercardvisa
Informacje

Wiatrówka pistolet WALTHER CP99 Black

599,00 zł

Producent: Walther
Wysyłka:48 godzin
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

Wiatrówka pistolet WALTHER CP99 to wiatrówkowa replika pistoletu Walther P99, wyposażona w rozwiązania dokładnie naśladujące sposób działania oryginału:

• samonapinacz spustu uruchamiany przeładowaniem zamka
• zrzut samonapinacza spustu
• gwintowaną lufę zapewniającą precyzję strzału

Wiatrówka Walther P99 jest wierną repliką broni będącej podstawowym wyposażeniem armii i policji na całym świecie. Posługuje się nim także najsłynniejszy filmowy "agent specjalny".

Pistolet ten spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem wśród naszych stałych klientów, jako jeden z najlepszych dostępnych obecnie pistoletów pneumatycznych zasilanych jednorazową kapsułą z gazem CO2. Pojemnik ze sprężonym gazem CO2 jest umieszczony w magazynku, który można szybko wymienić - dźwignia wymiany magazynka znajduje się w tym samym miejscu co w oryginale broni palnej. Jedna kapsuła wystarczy na oddanie około 60 strzałów. Amunicję wiatrówki stanowi śrut 4,5 mm, wystrzeliwany z niej z prędkością około 160 m/sek., co jest gwarantem prowadzenia bardzo celnego ognia na odległość kilkunastu metrów. Wianuszkowy magazynek ośmiostrzałowy umieszczono w rozsuwanym zamku. Z pistoletu można strzelać w trybie Double Action, co sprowadza się do tego że każdorazowe pociągnięcie spustu spowoduje oddanie strzału. W ten sposób możliwe jest opróżnienie magazynka w ciągu kilku sekund. Można także strzelać bardziej spokojnie i precyzyjnie, gdy przed strzałem przeładujemy zamek, wtedy droga spustu jest krótsza i można oddać dokładniejszy strzał. Dzięki gwintowanej lufie, pistolet jest niezwykle celny i doskonale sprawdza się zarówno podczas rekreacyjnego strzelania, jak i precyzyjnego strzelania w środek tarczy.

Na szczególną uwagę zasługuje system przeładowania tylnej części zamka, który uruchamia napinacz spustu, skraca jego drogę podczas ściągania, a co za tym idzie, znacząco poprawia celność pistoletu.

Kapsuła z gazem CO2 jest umieszczona w rękojeści w atrapie magazynka. Zwalniacz magazynka przy kabłąku wysuwa magazynek podobnie jak w oryginale. Model jest również wyposażony w system zrzutu samonapinacza spustu, umieszczony w górnej części zamka, używamy go, gdy chcemy zrezygnować z oddania strzału. Bezpieczeństwo użytkowania zwiększa bezpiecznik nastawny, po jego przełączeniu niemożliwe jest ściągnięcie języka spustowego. Gotowość broni do oddania strzału sygnalizowana jest przez czerwoną kropkę, widoczną na szkielecie broni po jej odbezpieczeniu. Zaleca się, żeby bezpiecznik przez cały czas znajdował się w pozycji włączonej, a odbezpieczenie powinno następować tylko w chwili naprowadzania przyrządów celowniczych na cel, który chcemy ostrzelać.

Pistolet Walther CP99 zarówno wizualnie, jak i technicznie jest wierną kopią palnego Walthera P-99. Zastosowane materiały gwarantują wysoką odporność konstrukcji na zużycie i uszkodzenia mechaniczne, a precyzja wykonania pozwala uzyskiwać doskonałe wyniki strzeleckie. Na wiatrówce znajdują się licencjonowane oznaczenia producenta broni, co nadaje jej wartości kolekcjonerskiej, z powodzeniem może ona trafić do zbioru każdego miłośnika militariów i replik broni palnej.

Dodatkowo w zestawie z wiatrówką znajduje się polimerowa walizeczka ułatwiająca przenoszenie Walthera, 2 magazynki i dodatkowa nakładka na rękojeść, pozwalająca dostosować grubość chwytu do wielkości dłoni użytkownika.

- kaliber: 4,5 mm
- lufa gwintowana
- długość lufy: 3,3 cala
- pojemność magazynka: 8 szt.
- prędkość początkowa: ok. 110 m/s
- magazynek na kapsułę CO2 w rękojeści
- wymiary: 180 x 130 mm
- waga: 740 g
- produkcja: UMAREX - WALTHER Niemcy
- po zastosowaniu dodatkowej obejmy możliwość zamontowania kolimatora


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
Tarcze strzeleckie 140x140mm op. 100 szt.

Tarcze strzeleckie 140x140mm op. 100 szt.

9,00 zł

Przecieraki filcowe kal. 4,5 mm (100 szt.)

Przecieraki filcowe kal. 4,5 mm (100 szt.)

14,00 zł

Brunox Turbo Spray 100 ml

Brunox Turbo Spray 100 ml

17,00 zł

Kulochwyt stożkowy 14x14

Kulochwyt stożkowy 14x14

30,00 zł

Śrut RWS Basic 4,5 mm 500 szt

Śrut RWS Basic 4,5 mm 500 szt

20,00 zł

Śrut JSB Exact Diabolo Express 4.52mm/500 szt.

Śrut JSB Exact Diabolo Express 4.52mm/500 szt.

33,00 zł

Tłumacz Google
Promocje
Pistolet Weihrauch HW 44
2 850,00 zł 2 750,00 zł
Bestsellery
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.