Pistolet pneumatyczny SIG SAUER MK25 CO2 (.177 cal) – Pełna metalowa konstrukcja Blowback, półautomatyczny, kompatybilny z kulkami stalowymi i śrutami
Doświadcz ekscytacji realistycznego treningu i wysokiej wydajności strzelania z pistoletem pneumatycznym SIG SAUER MK25 CO2. Wierna replika broni używanej przez amerykańskich SEALs, ta pełnometalowa broń pneumatyczna Blowback półautomatyczna zapewnia mocne strzały z prędkością do 116 m/s. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować precyzję, czy po prostu cieszyć się strzelaniem, ten pistolet pneumatyczny oferuje wysoką jakość wrażenia zarówno w przypadku kulek stalowych, jak i śrutów.
Najważniejsze cechy:
- Autentyczny design i konstrukcja: Wykonany z pełnej metalowej konstrukcji, zapewniającej realistyczną wagę i równowagę, odwzorowując dokładnie broń MK25. Ten pistolet pneumatyczny zachowuje cechy oryginału, co poprawia wrażenia zarówno dla entuzjastów, jak i profesjonalnych trenerów.
- Kompatybilność z dwoma rodzajami amunicji: Możliwość strzelania zarówno śrutami .177 cal (4,5 mm), jak i stalowymi kulkami BB, oferując wszechstronność w zależności od Twoich preferencji.
- Szybka wymiana CO2: Patented cam-lever system do ładowania CO2 umożliwia szybką wymianę kapsuł CO2 bez potrzeby używania narzędzi. Wymień kapsułę CO2 i kontynuuj strzelanie bez przerw.
- Unikalny magazynek Drop-Free: Magazynek na 16 nabojów korzysta z podwójnych dysków obrotowych 8-strzałowych z magnetycznymi uchwytami, zapewniając niezawodność zarówno przy kulkach stalowych, jak i śrutach.
- Realistyczne działanie: System Blowback w półautomatycznym trybie naśladuje działanie prawdziwej broni palnej, generując odczuwalny odrzut, co zapewnia bardziej autentyczne wrażenia ze strzelania.
- Dodatkowe cechy: Funkcjonalny przełącznik bezpieczeństwa/dekokera, stałe białe punkty celownicze oraz lufa z gwintem stalowym, które przyczyniają się do wysokiej funkcjonalności tego pistoletu pneumatycznego.
Specyfikacja:
- Kaliber: .177 cal (4,5 mm)
- Prędkość wylotowa: Do 116 m/s
- Rozmiar kapsuły CO2: 12g
- Typ działania: Półautomatyczny (Blowback)
- Waga spustu: 8 lb (podwójne działanie) / 4 lb (pojedyncze działanie)
- Celownik: Stałe białe punkty celownicze
- Pojemność magazynka: 16 nabojów (8x2)
- System zasilania: CO2
- Długość całkowita: 8,25 cala (210 mm)
- Waga: 39,1 oz (1,09 kg)
- Szyna akcesoryjna: M1913 do montażu optyki i akcesoriów
- Gwint wylotu: M12x1 CW z nakrętką ochronną
Idealny do treningu celności, szkoleń lub rekreacyjnego strzelania, pistolet pneumatyczny SIG SAUER MK25 CO2 łączy wydajność z realistycznymi doznaniami. Maksymalizuj swoje wrażenia, używając śrutów SIG SAUER lub ich odpowiedników, aby uzyskać optymalną wydajność.
Uwaga: Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się używanie śrutów SIG SAUER lub ich odpowiedników o wadze od 5,0 gr do 8,0 gr.
Zamów już teraz i przenieś swoje umiejętności strzeleckie na wyższy poziom!