Kategorie
Polecamy
Shipping
We sell and dispatch to the European Union countries such as:
Austria, Germany, Czech Republic, Slovakia, Hungary
Payments are made through Credit Card
If you have questions, please contact
www@superwiatrowki.pl
mastercardvisa
Informacje

Wiatrówka Walther LGU MASTER PRO

1 920,00 zł

Producent: Walther
Wysyłka:48 godzin
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

kaliber:

Ilość:sztuka

Wiatrówka Walther LGU to pierwszy na rynku karabinek marki Walther łączący ze sobą wyjątkowe cechy karabinków LGV z systemem dolnego naciągu sprężyny, uważany przez wielu fachowców za najtrwalszy i najbardziej precyzyjny.

Lufa w karabinku Walther LGU, w odróżnieniu od LGV, nie służy do napinania sprężyny - lufa jest nieruchoma. Sprężynę naciąga się pociągając za dźwignię umieszczoną pod lufą, co przyczynia się to do lepszej celności, bowiem lufa to kluczowy element dla celności każdego karabinka. Przy trwale osadzonej dźwigni napinania zastosowano innowacyjne rozwiązanie, jakim jest blokada kulkowa, która zwiększa zarówno bezpieczeństwo jak i bezawaryjność użytkowania.

Napięcie sprężyny powoduje otwarcie portu ładowania śrutu. Sama ta czynność jest bardzo łatwa, a przede wszystkim bezpieczna, dzięki zastosowaniu blokady tłoka podczas ładowania.

Zastosowanie technologii Vibration Reduction System daje niesamowite odczucie już przy pierwszym strzale. Niemieccy technolodzy zastosowali otwory transferowe, które w odpowiednim momencie wyhamowują tłok, redukując nieprzyjemne dla strzelca wibracje i szrpnięcia. Jest to bardzo ważne nie tylko dla przyjemności ze strzelania, ale również dla celności oddawanych strzałów. Wpływa to również korzystnie na lunetę, która podczas strzelania nie jest narażona na szkodliwe szarpnięcia i pewnie trzyma się na montażu.


Jedną z najważniejszych rzeczy, odpowiadających za celność karabinka jest spust, ponieważ to zazwyczaj zerwanie strzału jest przyczyną słabszych wyników w tarczy. Walther LGU wyposażony jest w mechanizm spustowy XM (M - Match) z regulacją zarówno luzu jak i siły nacisku spustu. Dzięki temu, każdy strzelec może idealnie ustawić spust pod swój palec, żeby ściągnięcie spustu następowało w idealnym momencie. Standardowy spust w LGU jest z lekkiego polimeru, aby spełniał niemieckie wymogi bezpieczeństwa. Przy lekkim ustawieniu spustu, metalowy spust (ze względu na swoją masę) mógłby spowodować samowystrzał, gdy karabinek zostanie upuszczony. Wersja wiatrówki w kalibrze 5,5 mm wyposażona jest w metalowy język spustowy.


Kolejnym udogodnieniem karabinka Walther LGU jest zastosowanie systemu Super Silent Technology. Konstrukcja tłoka z minimalną tolerancją pasowania i uszczelek tłoka z materiału o niskim współczynniku tarcia powodują maksymalną redukcję hałasu, który w przypadku wiatrówki sprężynowej wydobywa się głównie z wnętrza karabinka.

Design karabinka, ergonomia chwytu oraz wyprofilowanie baki policzkowej zostało zaprojektowane i przystosowane dla najbardziej wymagających strzelców. Kolbę wykonano z drewna bukowego, które jest uznawane przez miłośników wiatrówek za najlepszy materiał do produkcji kolb. Kształt bukowej osady, zwłaszcza w jego przedniej części kojarzy się z podziwianą za elegancję i ergonomię estetyką brytyjską i tamtejszym stylem rzeźbienia osad. 

Walther LGU wyposażono w bezpiecznik automatyczny, który jest standardem w karabinkach z najwyższej półki.

LGU pozbawiony jest stałych przyrządów celowniczych. Zamontowanie celownika optycznego jest przy osiągach tego karabinka najlepszym rozwiązaniem, bowiem w strzelaniu na dalsze dystanse ten karabinek sprawdzi się najlepiej. Na zakończeniu lufy zrobiono zunifikowany, półcalowy gwint do montażu standardowych tłumików.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
Tunningowy język spustowy do wiatrówek Walther LGV/LGU, Century

Tunningowy język spustowy do wiatrówek Walther LGV/LGU, Century

80,00 zł

Klienci polecają również:
Śrut JSB Exact Diabolo 4.51mm/500 szt.

Śrut JSB Exact Diabolo 4.51mm/500 szt.

31,00 zł

Kufer Megaline czarny szyfr 125x25x11 cm

Kufer Megaline czarny szyfr 125x25x11 cm

280,00 zł

Tarcze strzeleckie 140x140mm op. 100 szt.

Tarcze strzeleckie 140x140mm op. 100 szt.

9,00 zł

Brunox Gun Care Spray 50 ml

Brunox Gun Care Spray 50 ml

11,00 zł

Kulochwyt stożkowy 14x14

Kulochwyt stożkowy 14x14

30,00 zł

Tunningowy język spustowy do wiatrówek Walther LGV/LGU, Century

Tunningowy język spustowy do wiatrówek Walther LGV/LGU, Century

80,00 zł

Tłumacz Google
Promocje
Bestsellery
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.