Butla Midland 4 l na sprężone powietrze to niezawodne źródło zasilania dla karabinków PCP (Pre-Charged Pneumatic), czyli broni pneumatycznej zasilanej sprężonym powietrzem. Wyposażona w zintegrowany zestaw do ładowania z wężykiem, manometrem i odpowietrznikiem, zapewnia wygodę i precyzję podczas napełniania broni.
Kluczowe cechy produktu:
-
Nowoczesny zawór: Ułatwia napełnianie karabinków dzięki precyzyjnemu dozowaniu powietrza i zwiększa bezpieczeństwo, eliminując ryzyko nagłego uderzenia powietrza. Tzw. „wolny zawór” zapobiega nagłemu wybuchowi ciśnienia, co gwarantuje płynne napełnianie broni.
-
Wydajność: W pełni naładowana butla umożliwia 15–20 ładowań karabinka przy pojemności zasobnika 185 cm³.
-
Certyfikowana jakość: Butle są fabrycznie nowe z wybitą datą produkcji, która jest jednocześnie datą pierwszego atestu. Według polskich przepisów atest taki jest ważny przez 5 lat.
-
Specyfikacja techniczna:
- Pojemność: 4 litry
- Ciśnienie robocze: 300 BAR
- Waga: około 8 kg
- Wyposażenie: manometr i wężyk
- Średnica gwintu montażowego w wężyku: 9 mm
- Stalowa
Butle są dostarczane puste; po otrzymaniu butli należy ją naładować sprężonym powietrzem.
Dzięki kompaktowym wymiarom i solidnej konstrukcji, butla Midland 4 l jest idealnym rozwiązaniem dla strzelców poszukujących niezawodnego i bezpiecznego źródła zasilania dla swojego karabinka PCP.