English
 • Przechowalnia 0
 • FX Impact M3 Sniper Bronze

  10 200,00 zł

  Producent: FX Airguns
  Wysyłka:10 dni
  Produkt dostępny (2 sztuka)
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  kaliber:

  Ilość:sztuka

  FX Impact M3 Sniper Bronze to wersja długodystansowa FX Impact M3, z długą lufą 700 mm i dużą butlą z powietrzem o pojemności 580 cm3. W .35 (9 mm) lufa ma nawet długość 800 mm. Podobnie jak standardowy M3 Impact, posiada:

  Trzy najważniejsze punkty, w których Impact znacznie się zmienił, to dodanie dodatkowego regulatora, zastosowanie większej komory mocy i odnowiony system regulacji napięcia wstępnego sprężyny zbijaka. Przeprowadzimy Cię przez nie:

  • System podwójnego regulatora: pierwszy regulator zmniejsza ciśnienie na drugim regulatorze, co oznacza, że ​​ten drugi może wykonywać swoją pracę jeszcze bardziej dokładnie. Oznacza to, że wyniki strzałów są jeszcze dokładniejsze. Drugą zaletą jest to, że możesz teraz zdecydować się na użycie zbiornika powietrza o maksymalnym ciśnieniu napełniania do 300 barów. Oba automaty są wyposażone w manometr, a FX Impact M3 Sniper Bronze ma również manometr do pomiaru ciśnienia napełniania. Ważne jest, aby różnica ciśnień między obydwoma regulatorami była utrzymywana w zakresie od 30 do 40 bar.
  • Power Plenum 720: Ta komora Power Plenum ma pojemność 72 cm3, co oznacza, że ​​bezpośrednio przed zaworem jest więcej powietrza, które umożliwia wystrzeliwanie pocisków z większą mocą i prędkością. Oczywiście nadal jesteś w stanie zmniejszyć moc przy niższych prędkościach. Dodatkową zaletą jest to, że ciśnienie regulatora można teraz ustawić jeszcze niżej, aby uzyskać dodatkową dokładność.
  • System szybkiego dostrajania: Pokrętło regulacji makro do regulacji napięcia wstępnego sprężyny młotka ma teraz więcej ustawień (16) dla lepszej dokładności podczas regulacji. Każde kliknięcie powoduje regulację w zakresie 5-15 fps (1,5-4,5 m/s), w zależności od kalibru i wybranego ciśnienia reduktora. Nowo dodaną mikroregulację można ustawić w krokach 1-2 fps (0,3-0,6 m/s) na kliknięcie. Obie opcje dostosowania umożliwiają skalowanie, dzięki czemu możesz dokładnie zobaczyć, co robisz. Ułatwia to zmianę kalibru lub wymianę śrutu lub pocisków.

  Płynnie działająca dźwignia napinająca o krótkim działaniu z powiększonym uchwytem jest oburęczna i może być montowana zarówno z lewej jak i z prawej strony. Dopasowany spust można regulować pod kątem, a także można regulować jego długość, umożliwiając idealną pozycję palców, niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie palce.

  Inteligentną funkcją jest port transferu typu duel hole dla większości kalibrów. Z jednej strony znajduje się mały port z literą „P”. Ten port transferowy z lekko ograniczonym otworem jest idealny do strzelania standardowymi śrutami. Jeśli przekręcisz lufę, znajdziesz drugi port transferowy, oznaczony „S”. Ten powiększony port jest przeznaczony do strzelania pociskami lub ciężkimi śrutami. Metalowy mostek na środku portu zapobiega wpadaniu pocisków.

  Szyna lunety 20 MOA Weaver/Picatinny jest idealna dla tych, którzy będą strzelać na większe odległości, ponieważ pomaga zachować duży zakres regulacji lunety. Oprócz tej szyny, FX Impact M3 Sniper Bronze ma również dwie szyny na akcesoria Weaver/Picatinny z boku i jedną z przodu obudowy spustu.

  FX wykorzystuje wygodny regulator mocy zaworu, a szkieletowy element naramienny w FX Impact M3 Sniper Bronze jest regulowany. Bardzo przydatna jest również lufa Smooth Twist X z wymiennymi wkładkami Superior. Te linery są dostępne w różnych kalibrach i różnych współczynnikach skrętu i długościach. Łatwo je wymienić, a gwintowanie jest wciskane z zewnątrz, co zapewnia bardzo gładki otwór przy minimalnym tarciu.

  FX Impact M3 Sniper Bronze jest dostarczany ze średnim strojeniem do uniwersalnego zastosowania. Maksymalną moc podaną w specyfikacji można osiągnąć, korzystając z wielu opcji regulacji tej wiatrówki. 

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.104s