English
 • Przechowalnia 0
 • Snowpeak PP20
  Szybki podgląd
  1 980,00 zł
  FX Impact M3 Compact Black
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  FX Impact M3 Bronze
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  FX Maverick Sniper
  Szybki podgląd
  6 950,00 zł
  FX Impact M3 Black
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  Daystate Delta Wolf HP Bronze
  Szybki podgląd
  15 900,00 zł
  Daystate Alpha Wolf HP
  Szybki podgląd
  16 000,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17 Blow Back 4,5 mm diabolo BB 5.8365
  Szybki podgląd
  720,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17, Blow Back, 4,5 mm diabolo i BB 5.8366
  Szybki podgląd
  760,00 zł
  Weihrauch HW40 PCA
  Szybki podgląd
  890,00 zł

  FX King 600 Nordic Wolf

  9 900,00 zł
  Producent: FX Airguns
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  kaliber

  Ilość:sztuka

  FX King 600 Nordic Wolf to niezwykła wiatrówka PCP. Zbudowany na fundamencie FX Dynamic, model King wyróżnia się kolbą GRS i szyną lunety 9 MIL/30 MOA, dzięki czemu idealnie nadaje się do strzelania na duże odległości.

  Osada GRS
  Jedną z wyróżniających się cech modelu FX King 600 Brown są osady GRS. Norweska firma GRS jest dobrze znana ze swoich ergonomicznych i wieloregulowanych kolb laminowanych. Dzięki laminowaniu deski są mniej podatne na lekkie wypaczenia, ponieważ zwykłe deski drewniane mogą być podatne na działanie temperatury i wilgotności. Zapewnia to większą dokładność. Zarówno bakę policzkową, jak i kolbę można regulować stopniowo, bez użycia narzędzi. W standardowej konstrukcji zintegrowane są dwa łatwe w obsłudze przyciski. Chwyt z rowkami na palce i niewielkim kątem, musi to być najbardziej ergonomiczna kolba FX w historii.

  Imponująca inżynieria

  FX King 600 Nordic Wolf prezentuje wyjątkową inżynierię, skrupulatnie zaprojektowaną w celu ułatwienia optymalnego przepływu powietrza. Wszystkie jego elementy działają w doskonałej harmonii, zapewniając szybką i wydajną dostawę powietrza w momencie naciśnięcia spustu. Przyjrzyjmy się najważniejszym cechom inżynierii:

  Reduktor: Pojedynczy regulator AMP MKII wyróżnia się dedykowanym manometrem i precyzyjną regulacją. Umożliwia precyzyjne dostrojenie ciśnienia 250 bar uzyskiwanego z butli (480 cm3, wyposażonej we własny manometr), aby uzyskać idealne ciśnienie w komorze dla wybranej amunicji.

  Plenum: FX King posiada pokaźną komorę Magnum XL o pojemności 156 cm3 wokół lufy, zapewniającą mnóstwo powietrza nawet dla największych i najcięższych śrutów.

  Blok: Wiatrówka posiada bardzo duży zamek w bloku, zaprojektowany tak, aby pomieścić śrut o długości do 13 mm. Jest to posunięcie strategiczne, ponieważ FX King jest zoptymalizowany pod kątem wykorzystania slugów. Jednoczęściowy zawór dużej mocy/krótkiego impulsu wewnątrz bloku zapewnia znaczny i szybki przepływ powietrza.

  System Quick Tune: Precyzyjne dostrajanie jest łatwe dzięki regulacji napięcia wstępnego sprężyny bijnika, obejmującej makro i mikroregulację. Dzięki makroregulatorowi możesz zrobić szybkie ustawienia bez konieczności długotrwałego kręcenia kołem. Następnie możesz rozpocząć dostrajanie za pomocą mikroregulatora. Przejrzysta skala umożliwia precyzyjny dobór ustawień.

  Superior STX: Znany system luf Superior STX obejmuje wymienną wkładkę Superior STX Heavy. Ta skrupulatna konstrukcja zapewnia gładką powierzchnię lufy wewnętrznej i doskonałe uszczelnienie wokół pocisku.

  Funkcjonalna konstrukcja
  Każdy aspekt konstrukcji FX King 600 Nordick Wolf ma na celu osiągnięcie najwyższej dokładności na średnich i długich dystansach, ze szczególnym naciskiem na ergonomię. Regulowany 2-stopniowy spust znany jest ze swojego wyrafinowania, oferując regulację kąta, odległości i wysokości ostrza. Oczywiście te dwa etapy można dostosować do własnych preferencji.

  Dla tych, którzy wolą, dźwignię napinającą o krótkim skoku można przełączać z jednej strony na drugą. Karabin PCP ma dwie szyny na akcesoria Weaver/Picatinny po bokach, do montażu akcesoriów, takich jak lampa lub nogi dwójnogu.

  Aby sprostać wymaganiom strzelectwa długodystansowego, FX King zawiera szynę lunety Weaver/Picatinny 9MIL/30 MOA, która jest lekko pochylona do przodu. Ta funkcja rozszerza zakres regulacji lunety celowniczej przy oddawaniu strzałów z dużej odległości.

  Uwaga: FX King 600 Nordick Wolf jest fabrycznie wyregulowany w średnim stanie dostrojenia do przeciętnego użytku. Maksymalną moc podaną w specyfikacji można osiągnąć, korzystając z wielu opcji regulacji tej wiatrówki w połączeniu z opcjonalnym bijnikiem wolframowym.
  Sprzedawane u nas egzemplarze są w polskim limicie i nie przekraczają 17J.

  Zobacz także:
  • FX King 600 Brown
   Szybki podgląd

   FX King 600 Brown

   9 900,00 zł

  • FX King 500 Brown
   Szybki podgląd

   FX King 500 Brown

   9 400,00 zł

  • FX King 600 Green Mountain Camo
   Szybki podgląd

   FX King 600 Green Mountain Camo

   9 900,00 zł

  • FX King 500 Green Mountain Camo
   Szybki podgląd

   FX King 500 Green Mountain Camo

   9 400,00 zł

  • FX King 500 Nordick Wolf
   Szybki podgląd

   FX King 500 Nordick Wolf

   9 400,00 zł

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.106s