Montaż FX No Limit 1"/ Weaver – Nowoczesne rozwiązanie do regulacji celownika na długie dystanse
Nowy montaż FX No Limit to innowacyjne rozwiązanie, które całkowicie eliminuje problemy z granicami ustawienia celownika na długie dystanse. Dzięki wyjątkowej konstrukcji, montaż pozwala na precyzyjną regulację w pionie o 3,8 mm na każde 4 m przy strzelaniu na 100 m, zapewniając zawsze optymalne ustawienie lunety. Jest to łatwy w użyciu system, który dostępny jest w dwóch wersjach: dla tubusów 1″ i 30 mm.
Opracowany przez fabrykę FX, montaż No Limit to rewolucyjny uchwyt, który rozwiązuje liczne problemy, jakie mogą wystąpić podczas użytkowania broni pneumatycznej. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zawsze zachować środek celownika i w prosty sposób odchylić obiektyw przy użyciu jednej śruby na uchwycie, eliminując jakiekolwiek trudności z zerowaniem optyki.
Kluczowe cechy montażu FX No Limit:
- Dostępny w wersjach 1 cal i 30 mm, pasujący do większości nowoczesnych lunet.
- Łatwa regulacja wysokości i kąta, idealna do dostosowania ustawień w trudnych warunkach.
- Solidna konstrukcja z blokadą, zapewniająca stabilność podczas strzałów.
- Regulowana wysokość – 0,170 cala (1 cal) / 0,150 cala (30 mm).
- Regulowany kąt – możliwość ustawienia kąta w zakresie +/- 1,5 stopnia.
- Wysoka jakość wykonania – waga 0,119 kg, wysokość 0,915" - 1,085" (1 cal) i 0,875" - 1,045" (30 mm).
- Mocowanie na wewnętrzny jaskółczy ogon – pasuje do większości nowoczesnych wiatrówek i karabinów bocznego zapłonu .22.
- Kompletny zestaw – w zestawie znajdują się śruby imbusowe oraz klucze imbusowe, a także podwójny zacisk (cztery śruby na każdej nasadce).
Montaż FX No Limit to doskonałe narzędzie dla każdego entuzjasty broni pneumatycznej, który szuka niezawodnego, precyzyjnego i łatwego w obsłudze systemu do regulacji celownika. Pozwól, by każdy strzał był precyzyjny i komfortowy!