English
 • Przechowalnia 0
 • Snowpeak PP20
  Szybki podgląd
  1 980,00 zł
  FX Impact M3 Compact Black
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  FX Impact M3 Bronze
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  FX Maverick Sniper
  Szybki podgląd
  6 950,00 zł
  FX Impact M3 Black
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  Daystate Delta Wolf HP Bronze
  Szybki podgląd
  15 900,00 zł
  Daystate Alpha Wolf HP
  Szybki podgląd
  16 000,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17 Blow Back 4,5 mm diabolo BB 5.8365
  Szybki podgląd
  720,00 zł
  Weihrauch HW40 PCA
  Szybki podgląd
  890,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17, Blow Back, 4,5 mm diabolo i BB 5.8366
  Szybki podgląd
  760,00 zł

  Reximex Throne GEN2 G1 Camo

  3 600,00 zł
  Producent: Reximex
  Wysyłka:48 godzin
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  kaliber

  Ilość:sztuka

  Wiatrówka Reximex Throne GEN2 Camo Full Power

  Zasada działania systemu PCP: wiatrówka posiada własny zbiornik powietrza, tzw. kartusz, do którego powietrze jest napełniane przelewem z większej butelki lub za pomocą specjalnej pompy. Po pociągnięciu mechanizmu udarowego dźwignią i naciśnięciu spustu następuje uderzenie w zawór, który wypuszcza dawkę powietrza do lufy, a tym sie wyrzuca amunicję z lufy.

  Najważniejszym elementem każdej wiatrówki jest lufa. Wiatrówka Reximex Throne GEN2 otrzymała gwintowaną lufę o długości 580 mm. Lufa jest osłonięta. Pełni to funkcję kompensatora hałasu, ale dodatkowo lufa wyposażona jest w standardowy gwint zewnętrzny 1/2" UNF do ewentualnego montażu innego zewnętrznego kompensatora hałasu.

  Zbiornik powietrza, zwany też kartuszEM, ma w modelu Throne pojemność do 425 cm3. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie napełniania to 250 BAR. Te parametry karzuszy zapewniają dużą liczbę strzałów o wysokiej wydajności. Po raz pierwszy spotykamy się tutaj z Pre-Chamber. Zapewnia zawsze tę samą dawkę powietrza, a za pomocą regulatora również to samo ciśnienie dawki powietrza.

  Napełnianie powietrzem odbywa się za pośrednictwem złącza napełniania znajdującego się przed spustem. Wiatrówkę Reximex Throne możesz napełnić powietrzem, opróżniając ją z większej butelki lub używając specjalnej pompki PCP. Szybkozłącze potrzebne do napełniania znajduje się w opakowaniu, ale posiada gwint wewnętrzny. Standardowo szybkozłącze posiada gwint zewnętrzny 1/8" BSP. Pytanie więc czy znaleźć specjalny wąż do bomby, kupić pompę PCP z szybkozłączem czy kupić w akcesoriach szybkozłącze z gwintem zewnętrznym.

  W wiatrówce Reximex Throne GEN 2 znajdziesz kilka regulowanych elementów, które wpływają na wydajność i stabilność strzelania. Przed magazynkiem amunicji Throne ma pokrętło regulacji mocy. Kręcąc pokrętłem pomiędzy symbolami + - można wpływać na moc do przybliżonego zakresu 10 - 50J. Ale to na pewno się nie kończy. Dla jeszcze większej stabilności strzelania, możesz użyć innego pokrętła na kolbie, aby ustawić mechanizm spustowy. Kolejnym dowodem na to, że jest to topowy model marki Reximex, jest regulowany regulator z pokrętłem nad spustem, gdzie można odczytać aktualne ustawienia z własnego manometru regulatora. To broń dla prawdziwych koneserów.

  Magazynek amunicyjny ma pojemność 10 sztuk diabolo kaliber 6,35 mm. Podczas ładowania magazynka następuje obrót wstępny, a podczas późniejszego przeładowania dźwignią samoczynny obrót i podawanie dodatkowej amunicji do lufy. Amunicja startuje bezpośrednio z lufy, co korzystnie wpływa na celność wiatrówki.

  Wiatrówka Throne 2 nie jest w zasadzie wyposażona w przyrządy celownicze, ale w szynę montażową 11/22 mm. Dlatego konieczne jest dokupienie dodatkowej optyki, lunety lub kolimatora, aby celować w cel. Pod kartuszem znajdziesz też kolejną szyne. Możesz ją użyć do zamontowania nóg lub uchwytów.

  Zabezpieczenie broni przed przypadkowym strzałem, tzw. bezpiecznik znajduje się w luczyku spustu. Bezpiecznik obsługiwany jest ręcznie poprzez ściągnięcie środka łuczyku w dół - odblokowany lub odchyleniem do tyłu do szkieletu broni - zablokowany.

  Cały system wiatrówki tureckiej Reximex Throne GEN2 osadzony jest w taktycznej polimerowej kolbie z chwytem pistoletowym. Dzięki ergonomii kolby oraz możliwości zamiany stron dźwigni przeładowania, doskonale sprawdzi się zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

  Amunicję, akcesoria do strzelania i konserwacji broni Reximex Throne Gen 2 znajdziesz w dziale towary dodatkowe pod tym opisem.

  Zobacz także:
  • Tłumik Reximex SilentForce Long
   Szybki podgląd

   Tłumik Reximex SilentForce Long

   200,00 zł

  • Tłumik Reximex Silent Force Short
   Szybki podgląd

   Tłumik Reximex Silent Force Short

   170,00 zł

  • Reximex Zone W
   Szybki podgląd

   Reximex Zone W

   2 090,00 zł

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.081s