English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaOptykaLunety celowniczeVortex Strike Eagle 5-25x56 FFP 34 mm AO EBR-7C
  Snowpeak PP20
  Szybki podgląd
  1 980,00 zł
  FX Impact M3 Compact Black
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  FX Impact M3 Bronze
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  FX Maverick Sniper
  Szybki podgląd
  6 950,00 zł
  FX Impact M3 Black
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  Daystate Delta Wolf HP Bronze
  Szybki podgląd
  15 900,00 zł
  Daystate Alpha Wolf HP
  Szybki podgląd
  16 000,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17 Blow Back 4,5 mm diabolo BB 5.8365
  Szybki podgląd
  720,00 zł
  Weihrauch HW40 PCA
  Szybki podgląd
  890,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17, Blow Back, 4,5 mm diabolo i BB 5.8366
  Szybki podgląd
  760,00 zł

  Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP 34 mm AO EBR-7C

  3 600,00 zł
  Producent: Vortex
  Wysyłka:48 godzin
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:sztuka

  Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP 30 mm AO EBR-7C MOA/MRAD to luneta celownicza do strzelań długodystansowych, w której zastosowano soczewki HD z powłokami antyrefleksyjnymi XR, podświetlaną siatkę celowniczą w pierwszym planie oraz system RevStop Zero System, umożliwiający szybkie przywrócenie ustawień początkowych.

  Profesjonalny start

  Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP zaprojektowano z myślą o strzelcach, szukających sprawdzonej optyki pozwalającej na rozpoczęcie przygody ze strzelectwem długodystansowym w należyty sposób.

  Strike Eagle oferuje profesjonalne rozwiązania, precyzyjną mechanikę, niezawodne działanie oraz dożywotnią gwarancję VIP.

  Jeśli dodać do tego doskonałą optykę HD, podświetlaną siatkę w pierwszym planie, boczną regulację paralaksy oraz blokowane wieżyczki z systemem szybkiego resetowania otrzymujemy sprawdzone narzędzie do strzelań precyzyjnych w przystępnej cenie.

  Wytrzymała konstrukcja

  Jednoczęściowy tubus wykonano z jednego kawałka aluminium lotniczego 6061-T6, gwarantując w ten sposób wytrzymałość na odrzut, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Anodowany tubus ma bardzo trwałe antyrefleksyjne wykończenie, zapobiegające rysowaniu i wycieraniu powierzchni.

  Precyzyjne uszczelnienie i wypełnienie optyki suchym azotem, całkowicie eliminuje problem wewnętrznego parowania soczewek oraz zapewnia ochronę klasy IPX7, w efekcie luneta jest odporna na deszcz, śnieg i zanurzenie w wodzie.

  Tubus o średnicy 34 mm pozwala na imponujący zakres regulacji pionowej (110 MOA lub 31 MRAD) i poziomej (78 MOA lub 23 MRAD) umożliwiając strzelanie na dużych dystansach.

  Na zewnętrznych soczewkach naniesiono twardą powłoką Armortek chroniącą przed zarysowaniami, zabrudzeniem, wilgocią i olejami. Taka budowa powoduje, że luneta może być bezpiecznie użytkowana w każdych warunkach pogodowych, bez obawy o uszkodzenie optyki.

  Celownik o długości 370 mm ma stosunkowo niską masą wynoszącą 862 g.

  Krystalicznie ostry obraz

  Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP 34 mm zastosowano soczewki HDktóre gwarantują wysoką rozdzielczość, ostrość od krawędzi do krawędzi, wierne odwzorowanie kolorów oraz jasny obraz pozbawiony zniekształceń wynikających z aberracji chromatycznej.

  Soczewki HD wykonano ze szkła o niskim współczynniku dyspersji, co wpływa na wspaniałą rozdzielczość i kontrast. Inną zaletą tego rodzaju szkła jest stosunkowo mała gęstość, dzięki czemu optyka jest lżejsza.

  Imponującą jakość widzenia osiągnięto dzięki zastosowaniu apochromatycznego układu soczewek (system APO), który odpowiada za skupianie fal trzech długości (czerwonej, niebieskiej i zielonej) na tej samej płaszczyźnie.

  Parametrem, który wyróżnia Strike Eagle na tle konkurencji, jest wysoka transmisja światła, wpływająca na jasność obrazu nawet przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

  Na wszystkie powierzchnie powietrze-szkło naniesiono wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne XR, dzięki czemu nawet przy maksymalnym 5× powiększeniu widzimy ostry i jasny obraz celu.

  Podświetlana siatka celownicza FPP

  Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP przeznaczona jest do strzelectwa długodystansowego, dlatego w tym modelu zastosowano podświetlaną siatkę celowniczą w pierwszym planie.

  Siatka FPP (w pierwszym planie), zmienia swój rozmiar w zależności od powiększenia, umożliwiając komfortowy odczyt i precyzyjne nanoszenie poprawek. Krzyż ma 11-stopniową regulacją podświetlania, z mechanizmem blokowania ustawień umożliwiając komfortową pracę w każdych warunkach oświetleniowych. |

  Do zmiany natężenia jasności służy zewnętrzny pierścień (na bębnie paralaksy), dzięki czemu obsługa tej funkcji jest instynktowna i wygodna.

  Pole widzenia na 100 m wynosi od 6,7 m (powiększenie 5×) do 2,2 m (powiększenie 25×). Duża odległość źrenicy wyjściowej (93 mm), pozwala na strzelanie w szkłach korekcyjnych, ogranicza zmęczenie wzroku i chroni strzelca przed odrzutem broni.

  Snajperski krzyż

  Aby zapewnić maksymalną odporność i niezawodność układu optycznego siatka celownicza została wytrawiona za pomocą lasera i zabezpieczona dwiema warstwami szkła.

  Krzyż celowniczy EBR-7c zaprojektowano specjalnie z myślą o strzelectwie długodystansowym. Siatka umożliwia precyzyjne określenie odległości, kompensację opadu, nanoszenie korekty na wiatr oraz obliczanie parametrów ruchomego celu.

  W zależności od potrzeb, w momencie zakupu możemy wybierać pomiędzy siatką wyrażoną w MRAD lub MOA.

  Regulacja paralaksy

  Boczne pokrętło paralaksy pozwala na płynne kompensowanie błędu paralaksy (błąd punktu widzenia wpływający na punkt celowania) odrywania wzroku od celu. Korekta paralaksy pozwala na precyzyjne ustawienie ostrości obrazu w zależności od dystansu, na którym strzelamy.

  Bębny taktyczne z systemem resetowania RevStop

  Do regulacji siatki służą otwarte, niskoprofilowe wieżyczki, o moletowanych pierścieniach pozwalających na zmianę ustawień także w rękawicach taktycznych. Klik bębna przesuwa siatkę 1/4 MOA (lub 0,1 MRAD), pełny zakres regulacji siatki wynosi 110 MOA/ 31 MRAD w pionie i 78 MOA/ 23 MRAD w poziomie.

  W lunecie zastosowano mechanizm RevStop Zero System, umożliwiający szybki przywrócenie ustawień początkowych. Dla strzelca oznacza to, że może dowolnie nanosić korekty i w każdym momencie wrócić do pierwotnego punktu zerowania.

  Powiększenie 5-25x
  Średnica obiektywu 56 mm
  Siatka  EBR-7C (MRAD)
  Rozmiar tuby 34 mm
  Stopniowanie dostosowania .1 MRAD
  Ustawienie paralaksy 15 metrów do nieskończoności
  Maksymalna regulacja boczna 23 MRAD
  Regulacja maksymalnej wysokości 31 MRAD
  Skok na obrót 10 MRAD
  Pole widzenia 24,0–5,2 stopy przy 100 jardach
  Odległość od oka 3,7 cala
  Długość 14,6 cala
  Waga 30,4 uncji
  Zobacz także:
  • Vector Optics Veyron 4-16X44 IR FFP
   Szybki podgląd

   Vector Optics Veyron 4-16X44 IR FFP

   1 070,00 zł

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.090s