English
 • Przechowalnia 0
 • Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK UPS

  350,00 zł

  Producent: Umarex
  Wysyłka: 48 godzin
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  kaliber:

  Ilość:sztuka

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

  Wiatrówka Heckler & Koch HK USP to wierna replika słynnego niemieckiego pistoletu wykorzystywanego przez armie wielu krajów świata, a w szczególności przez jednostki specjalne. Charakterystyczne czerwone logo HK to gwarancja doskonałego wykonania i wysokiej niezawodności. Ta reguła odnosi się także do pneumatycznej wersji HK USP, która w najmniejszym detalu przypomina palny oryginał, nawet pod względem masy, dzięki czemu trzymając tę wiatrówkę w ręku mamy wrażenie obcowania z prawdziwą bronią.

  Pneumatyczny pistolet HK USP ma pełnowymiarowy magazynek wsuwany do rękojeści, mieści się w nim zawór i 12-gramowa kapsuła CO2 oraz podajnik na 22 kulki stalowe 4,46 mm. Dzięki zastosowaniu nieruchomego metalowego zamka całość energii gazu uwalnianego przy strzale służy do wystrzelenia śrutu, którego prędkość wylotowa wynosi około 130 m/sek., co gwarantuje oddawanie celnych strzałów na odległość kilkunastu metrów, a wysoka energia kulki powoduje, iż ma ona dużą przebijalność i z powodzeniem może przestrzeliwać puszki, butelki, pojemniki z wodą albo owoce. Stosunkowo duża pojemność magazynka sprawia, że HK USP nie wymaga częstego ładowania podczas zabawy, a jeśli już wykonujemy tę czynność, możemy ją przyspieszyć stosując specjalny podajnik kulek dołączony do zestawu.

  Na szkielecie, pod lufą, umieszczona jest szyna 22 mm Weaver/Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów, takich jak latarka taktyczna albo celownik laserowy. Te dodatkowe urządzenia są dostępne w osobnych ofertach, a ich zastosowanie pozwala na szybsze celowanie i zabawę w ciemniejszych miejscach albo nawet po zapadnięciu zmroku. Uchwyt pistoletu jest głęboko teksturowany, w identyczny wzór, który możemy znaleźć w oryginalnej wersji, dzięki czemu wiatrówkę trzyma się bardzo pewnie podczas jej dobywania z kabury i w trakcie prowadzenia ognia. Pneumatyczny USP posiada też bezpiecznik skrzydełkowy uniemożliwiający oddanie przypadkowego strzału, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo użytkownika i osób postronnych podczas zabawy. Radzimy, by po załadowaniu broni bezpiecznik był włączony przez cały czas, dźwignię należy przełączyć dopiero w chwili wprowadzania muszki i szczerbinki na cel, który chcemy ostrzelać.

  - kapsuła CO2 i magazynek na kulki BB w rękojeści
  - metalowy zamek
  - bezpiecznik manualny
  - szyna akcesoryjna 22mm pod lufą
  - prędkość początkowa: 130 m/s
  - pojemność magazynka: 22 szt.
  - kaliber: 4,46mm
  - typ śrutu: kulka stalowa BB 4,46mm
  - zasilanie: kapsuła CO2 w rękojeści 12g
  - waga: 990g
  - długość całkowita: 192mm
  - długośc lufy: 114
  - model nie posiada systemu blow-back - dzięki temu 100% energii CO2 jest wykorzystywane do wystrzelenia kulki z maksymalna prędkością


  Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  • Śrut BBs RazorGun Black 4,46 mm 1500 szt.

   Śrut BBs RazorGun Black 4,46 mm 1500 szt.

   18,00 zł

  • Sprężynka spustu do wiatrówki Slavia 631/634

   Sprężynka spustu do wiatrówki Slavia 631/634

   8,00 zł

  • Uszczelka tłoka Slavia 634 oryginał

   Uszczelka tłoka Slavia 634 oryginał

   30,00 zł

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.065s