English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaWiatrówkiWiatrówki krótkiePistolety Co2Wiatrówka pistolet WALTHER CP99 Compact
  Snowpeak PP20
  Szybki podgląd
  1 980,00 zł
  FX Impact M3 Compact Black
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  FX Impact M3 Bronze
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  FX Maverick Sniper
  Szybki podgląd
  6 950,00 zł
  FX Impact M3 Black
  Szybki podgląd
  7 800,00 zł
  Daystate Delta Wolf HP Bronze
  Szybki podgląd
  15 900,00 zł
  Daystate Alpha Wolf HP
  Szybki podgląd
  16 000,00 zł
  Weihrauch HW40 PCA
  Szybki podgląd
  890,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17 Blow Back 4,5 mm diabolo BB 5.8365
  Szybki podgląd
  720,00 zł
  Pistolet CO2 Umarex Glock 17, Blow Back, 4,5 mm diabolo i BB 5.8366
  Szybki podgląd
  760,00 zł

  Wiatrówka pistolet WALTHER CP99 Compact

  560,00 zł
  Producent: Walther
  Wysyłka:48 godzin
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  kaliber

  Ilość:sztuka

  Wiatrówka WALTHER CP99 Compact to jeden z najpopularniejszych pistoletów pneumatycznych na rynku polskim, jak i w innych krajach. Od czasu swojej premiery w sierpniu 2005 roku, zwycięża on nieprzerwanie we wszystkich rankingach najchętniej kupowanych wiatrówek, co jest dowodem na ponadczasową jakość i popularność tego modelu. Pistolet ten to nie tylko rekreacja - dzięki temu, że jest to wierna replika broni bojowej Walther P99 Compact, model ten umożliwia bezpieczny i realistyczny trening strzelecki.

  Pistolet Walther CP99 Compact strzela kulkami stalowymi kal. 4,46 mm (tzw. BB), które cechują się dużą przebijalnością. Wiatrówka ta jest więc świetna do strzelania nie tylko do tarczy, ale również świetnie sprawdzi się przy strzelaniu do puszek, butelek czy owoców.

  Walther CP99 Compact jest zasilany 12-gramową kapsułą z CO2. Ładuje się ją zdejmując grzbietową okładzinę chwytu i dokręcając śrubę znajdującą się w stopce rękojeści. Zastosowany system gazowy zapewnia dobrą prędkość początkową kulki, wynoszącą realnie około 90 m/sek. Gwarantuje to dobre skupienie strzałów na odległości do kilkunastu metrów. Jedna 12-gramowa kapsuła pozwala wystrzelić około 70 - 80 kulek.

  W wiatrówce zastosowano system blow-back naśladujący zachowanie broni palnej. Po oddaniu strzału zamek porusza się do tyłu, dając wrażenia jak podczas strzelania z prawdziwego pistoletu. Wiatrówki z systemem blow-back gwarantują niesamowite emocje podczas strzelania, które jest bardzo realistyczne. Wkładając pierwszy naładowany magazynek do pistoletu, należy przed oddaniem strzału odciągnąć metalowy zamek i puścić go w celu wprowadzenia pierwszej kulki. Wracający zamek daje bardzo przyjemny dla ucha, metaliczny dźwięk. Po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnym położeniu, dzięki czemu strzelec zawsze wie, w którym momencie należy zmienić magazynek. Nie trzeba więc liczyć ilości strzałów ani marnować gazu CO2 na pusty strzał, który poinformuje nas o opróżnieniu magazynka. Przycisk zwalniania magazynka znajduje się w tym samym miejscu, co w palnej wersji pistoletu Walther P99 Compact i również jest dwustronny, dzięki czemu pistolet jest wygodny w obsłudze również dla osób leworęcznych. Po wymianie magazynka należy wcisnąć zatrzask zamka, który wracając automatycznie pobiera pierwszą kulkę, dzięki czemu pistolet jest od razu gotowy do strzału.

  Mieszczący 18 kulek magazynek został wykonany w całości z metalu, dzięki czemu jest on trwały i nie uszkodzi się przy upadku podczas dynamicznej wymiany. Stopka magazynka to także element, który poprawia chwyt pistoletu. Takie wykonanie powoduje, że pistolet pewnie leży w dłoni, a jego trzymanie to czysta przyjemność. Podajnik w magazynku można po odciągnięciu zablokować, co znacznie ułatwia ładowanie kulek. Rozwiązanie to sprawia, że magazynek można szybko naładować, bez obawy o wypadanie kulek i zbieranie ich z ziemi.

  Pistolet wyposażono w prawostronny bezpiecznik skrzydełkowy, który dzięki swojej konstrukcji na pewno przypadkowo nie zostanie przesunięty. Producent w celu zwiększenia bezpieczeństwa obsługi pistoletu wyposażył go w czerwoną kropkę, która pokazuje się na końcu zamka, gdy pistolet jest odbezpieczony. Dzięki temu, strzelec podczas celowania zawsze ma pewność, czy pistolet jest gotowy do strzału.

  Pod lufą umiejscowiono szynę akcesoryjną, na której można zamontować dedykowany celownik laserowy dostępny w osobnej ofercie. Pojawiająca się na celu czerwona plamka eliminuje konieczność zgrywania przyrządów celowniczych, co znacznie przyspiesza moment oddania celnego strzału.

  - kaliber: 4,5 mm
  - typ śrutu: kulka BB (4,46 mm)
  - pojemność magazynka: 18 szt.
  - prędkość początkowa: 90 m/s
  - około 70 strzałów z jednej kapsułą 12 gramową CO2
  - system Blow-Back ruchomy zamek przy strzale
  - możliwość zamontowania dedykowanego celownika laserowego
  - energia pocisku: poniżej 17 Jouli
  - długość: 165 mm
  - waga: 710 g


  Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

  Zobacz także:
  • Wiatrówka Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm
   Szybki podgląd

   Wiatrówka Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm

   600,00 zł

  • Wiatrówka Colt Special Combat Classic 4,5 mm
   Szybki podgląd

   Wiatrówka Colt Special Combat Classic 4,5 mm

   680,00 zł

  • Futerał na pistolet Leapers
   Szybki podgląd

   Futerał na pistolet Leapers

   119,00 zł

  • Wiatrówka Walther CP88 4,5 mm
   Szybki podgląd

   Wiatrówka Walther CP88 4,5 mm

   930,00 zł

  • Celownik laserowy na szynę picatiny (263877)
   Szybki podgląd

   Celownik laserowy na szynę picatiny (263877)

   129,00 zł

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.126s